Facebook'ta takip et.Twitter'da takip et. Abone Ol!
HIRSIZ KAMERAYA TAKILDI
GÜNDEM
2022-12-09 08:45

HIRSIZ KAMERAYA TAKILDI

HIRSIZ KAMERAYA TAKILDI

M.Ö  isimli şahıs, Mali müşavir İbrahim Aydoğan ile beraber görev yapan muhasebeci Mejdülin Aydoğan’ın  iş yerinde hırsızlık yaparken kameraya takıldığı belirtildi. 

 Geçen yıl yarım kilo altının çalındığını söyleyen Mejdülin Aydoğan, şüphelendiği samimi arkadaşı M.Ö'yü takibe alarak kamera yerleştirdiğini söyledi.  Konu ile ilgili açıklama yapan Aydoğan şunları söyledi:

“ Farklı  tarih zamanlarda bulunan  çantamda bulunan  900 Euro, 300 riyal  8 bin TL ,200 USD, parasının çalındığını fark ettikten sonra işyerime kamera yerleştirdim. Kamera görüntülerinde M.Ö ismli kadın arkadaşımın çantamı karıştırdığını gördüm.  Kamera kayıtlarında  bazı değerli eşyaları çaldığını  şahit olduk. Ne kadar inkar etse de daha sonra suçunu itiraf etti. Farklı  tarih zamanlarda bulunan  çantamda bulunan  900 Euro, 300 riyal  8 bin TL ,200 USD,yi çaldığını itiraf etti. Ve bir gün gözaltına alındı. Fakat Geçen yıl  evimden çalınan 500  gram altının kendisi çaldığın dair şüphelerim en üst düzeydedir. Çünkü  11 şubatta evimin anahtarlarını aldığına dair tanıklarım var.  Ben ona çok güvendiğim için şüphe etmemiştim. Çünkü ben ona çok güveniyordum. Evimin anahtarlarını ona veriyordum. Herkese ibret olsun kimseye güvenmeyin ”dedi.


Bu haber 1119 kez okundu.

SON YORUMLAR

Samandağ Gazetesi Her Hakkı saklıdır © 2015 | İzinsiz ve Kaynak gösterilmeden kullanılamaz

ALPTASARIM