Twitter'da takip et. Abone Ol!
TURUNÇ; “ESNAFIMIZA DESTEK OLACAK ADIMLARIN ATILMASINI İSTİYORUZ”
GÜNDEM
2021-11-24 09:12

TURUNÇ; “ESNAFIMIZA DESTEK OLACAK ADIMLARIN ATILMASINI İSTİYORUZ”

TURUNÇ; “ESNAFIMIZA DESTEK OLACAK ADIMLARIN ATILMASINI İSTİYORUZ”

İlçemizde uzun yıllardır giyim sektöründe esnaflık yapan Turunç Giyim ve Terzi sahibi Rifat Turunç, gerçekleştirdiği ziyaretlerle esnafın sorunlarını dinlemeye devam ediyor.

Leydi kuru temizleme ve Hilen Terzi’yi ziyaret eden Terziler Odası başkan adayı Rifat Turunç, seçim çalışmalarına devam ediyor.

Turunç, gerçekleştirdiği ziyaretlerde, esnafın ekonomik kriz, pandemi süreci ve sonrasında zor zamanlar geçirdiğini belirterek; ”Samandağ’ında birçok esnaf bu durumdan kaynaklı olarak kepenk kapattı. Biz esnaflarımızın bu durumu yaşamasını istemiyoruz. Esnafımıza destek olacak adımların atılmasını istiyoruz. Bunun yanı sıra biz esnafların da yaşanan sorunlar karşısında birbirleriyle dayanışma içerisinde olması önemli diye düşünüyorum. Bu anlamda esnaf arkadaşlarımıza gerçekleştirdiğim ziyaretlerde sorunlarımızı masaya yatırıyor, çözüm önerilerimiz ile ilgili fikir alışverişinde bulunuyoruz. Sorunlarımızı el birliği içerisinde çözebileceğimize olan inancımla tüm esnaf arkadaşlarımıza başarılar diliyorum.” dedi. 


Bu haber 969 kez okundu.

SON YORUMLAR

Samandağ Gazetesi Her Hakkı saklıdır © 2015 | İzinsiz ve Kaynak gösterilmeden kullanılamaz

ALPTASARIM