Twitter'da takip et. Abone Ol!
LİBYA’DA KAÇIRILDILAR
GÜNDEM
2019-04-16 15:41

LİBYA’DA KAÇIRILDILAR

LİBYA’DA KAÇIRILDILAR

Samandağlı iki gurbetçimiz Mehmet Demir ve kayın biraderi Volkan Altınok Libya’da çalıştıkları iş yerlerinden kimliği belirsiz kişiler tarafından bir hafta önce kaçırıldı.

 

Libya’nın Trablus kenti Kasır civarında bulunan iş yerinden kaçırılan iki gurbetçimizden aileleri henüz haber alamadı. Çocuklarının hayatlarından endişe duyduklarını belirten aileler devlet büyüklerinden çocuklarına bir an önce kavuşmaları için yardım istediler.

   Yeni Mahalle’de oturan Mehmet Demir’in babası Kamerüzaman, annesi Nimet, eşi Pınar Demir ve aile bireyleri endişeli bekleyişlerini sürdürürken “Tek amaçları çalışıp ekmeğini kazanmak olan çocuklarımızın bir an önce bulunup, bizlere kavuşturmalarını devlet büyüklerimizden bekliyoruz. Çocuklarımızdan yedi gündür haber alamıyoruz. Hayatlarından endişeliyiz.” ifadelerinde bulundular. Cumhuriyet Mahallesinde oturan Volkan Altınok’un babası Ali, Annesi Behiye, kardeşi Ercan Altınok ve diğer aile bireyleri de tedirgin olduklarını ve hayatlarından endişe duyduklarını dile getirdiler.

       Kardeş Ercan Altınok “ Bizler olayla ilgili Libya Türk Konsolosluğuyla görüşerek bilgi verdik. Eniştemiz Mehmet Demir’in iş ortağı Libyalı şahıstan şüphelendiğimizi belirttik. Ağabeyim Volkan ve eniştemiz Mehmet Demir’in çalışmakta oldukları iş yerini kimliği belirsiz şahıslar basarak onları kaçırdılar. Yaklaşık bir haftadır onlardan haber alamıyoruz. Devlet büyüklerimizden bu olaya el atıp bu iki canımızı bize kavuşturmasını talep ediyoruz." dedi.


Bu haber 284 kez okundu.

 SAMANDAĞ GAZETESİ
ŞAHİYE SAY KİMDİR ?
SAY'IN OBJEKTİFİNDEN
ÖDÜLLER
İLETİŞİM

HATAY HAVA DURUMU

HATAY

SON YORUMLAR

Samandağ Gazetesi Her Hakkı saklıdır © 2015 | İzinsiz ve Kaynak gösterilmeden kullanılamaz

ALPTASARIM